#zdrowiewglowie

Z inicjatywy dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Świdnicy – Renaty Begierskiej, Szkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski podjęły działania mające na celu wsparcie finansowe budowy  Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.
Startujemy 24  listopada br. „Kiermaszem ciast”, które nasi nauczyciele, uczniowie i ich rodzice przygotują na tę okazję.
W grudniu organizujemy „Kiermasz bożonarodzeniowy” – już dziś zachęcamy wszystkie dzieci                       i młodzież naszej szkoły, żeby samodzielnie lub z bliskimi –  wykonali świąteczne ozdoby i dekoracje, bądź upiekły pierniki, które zostaną sprzedane podczas kiermaszu. Zgromadzone środki w całości przeznaczymy na wsparcie budowy.
Zachęcamy wszystkich do podjęcia własnych działań wspierających kampanię  #zdrowiewgłowie.
Pamiętajmy, problemy psychiczne często dotykają najmłodszych – nasze dzieci.
Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji! Nie  bądź obojętny!

Koordynatorzy projektu – panie:
Małgorzata Baranowska – baranowska.malgorzata@sp1swidnica.pl
Aneta Kachnic – kachnic.aneta@sp1swidnica.pl