Kadra
Dyrekcja
Begierska Renata
Dyrektor
Lenda Kamila
Wicedyrektor
Poznański Wojciech
Wicedyrektor
Nauczyciele
A-B-C
Baranowska Małgorzata
logopeda
Bera Barbara
historia, WOS
Bieder Gabriela
wychowawca oddziału przedszkolnego, logopeda
Burysz Katarzyna
logopeda
Czarnecka Agata
j. angielski
D-E-F
Danieliszyn Jolanta
technika, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Dziedzic Ewa
nauczyciel świetlicy, WDŻ
Faruń Przemysław
w-f, religia
Faruń Daria
pedagog szkolny
G-H-I-J
Golańska-Schulz Katarzyna
wychowawca świetlicy
Gregorczyk Iwona
chemia, biologia
Grzybowska Natalia
psycholog
K-L-Ł
Kachnic Aneta
fizyka, doradca zawodowy, EDB, technika
Kamińska Jolanta
wychowawca świetlicy
Karmowska Agnieszka
j. polski, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne
Kaźmierowski Stanisław
religia
Kaźmierska Anna
matematyka
Kowalska Anna
edukacja wczesnoszkolna
Kowalska Małgorzata
j. polski
Kozieł Małgorzata
pedagog specjalny
Kogut Anna
nauczyciel współorganizujący kształcenie
integracyjne
Krogel Jacek
nauczyciel geografii
Kufner Elżbieta
nauczyciel biblioteki
Lipińska Jolanta
nauczyciel współorganizujący kształcenie
integracyjne
Kuzio Gabriela
j. angielski
Łopatowska Dorota
j. angielski
M-N-O
Mackiewicz Anna
edukacja wczesnoszkolna
Magierowska Magdalena
nauczyciel współorganizujący kształcenie
integracyjne
Malczyk Justyna
wychowanie fizyczne
Marszałek Krzysztof
informatyka, etyka
Matryba Katarzyna
wychowanie fizyczne
Mazurek Eliza
nauczyciel współorganizujący kształcenie
integracyjne
Miszkuro Adam
muzyka, plastyka, technika
Natanek Edyta
edukacja wczesnoszkolna
Nowak Marta
edukacja wczesnoszkolna, współorganizujący kształcenie
integracyjne
Ogrodowczyk Paulina
j. angielski
Ołoszczyńska Barbara
wychowawca świetlicy, muzyka, współorganizujący
kształcenie
P-R
Pacek Karolina
j. polski
Pasiewicz Teresa
edukacja wczesnoszkolna
Paszczak Katarzyna
edukacja wczesnoszkolna
Pepera Bożena
matematyka
Pędrak Sylwia
pedagog szkolny, nauczyciel współorganizujący kształcenie
integracyjne
Pietrzyk Emilia
psycholog
Pogubiło-Danuta
wychowawca świetlicy
Połochajło Renata
edukacja wczesnoszkolna
Poznański Wojciech
wychowanie fizyczne
Rafka Sebastian
j. niemiecki
Rębilas Katarzyna
pedagog specjalny
S-T-U-W-Z-Ż
Sara Artur
wychowanie fizyczne
Sara Iwona
wychowanie fizyczne
Soboczyńska Magdalena
chemia, fizyka, biologia, nauczyciel
współorganizujący kształcenie integracyjne
Strugała Magdalena
Pedagog szkolny
Szachniewicz Joanna
edukacja wczesnoszkolna
Szczepańska Magdalena
j. niemiecki, nauczyciel
współorganizujący kształcenie integracyjne
Szymska Magdalena
edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel
współorganizujący kształcenie integracyjne
Tchorowska - Miszkuro Agnieszka
matematyka
Tympalska Urszula
edukacja wczesnoszkolna
Uss Ewa
religia, nauczyciel
współorganizujący kształcenie integracyjne
Wodzińska Magdalena
nauczyciel geografii
Woźniak Anna
edukacja wczesnoszkolna
Ziomek Agnieszka
matematyka
Zapadka Anna
edukacja wczesnoszkolna
Żołędziewska Małgorzata
bibliotekarz
Pracownicy Administracji
Lelakowska Elżbieta
Specjalista ds, kadr
Lisowski Jerzy
Inspektor ds. BHP
Marszałek Anna
Specjalista specjalista ds. biurowych i sekretariatu
Agnieszka Pasternak - Kloza
Kierownik gospodarczy