Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

„Uczymy się zdalnie” – akcja Samorządu Uczniowskiego

„Uczymy się zdalnie”

Zamknięte na czas epidemii koronawirusa szkoły przeniosły się w domowe zacisza…

Zajęcia online w szkole, przesyłane zdalnie zadania i projekty
 to w obecnym czasie nasza rzeczywistość – rzeczywistość każdego ucznia.

Nowy tryb nauki, wbrew pozorom  jest niełatwy i wymagający. Do tej pory dom był przecież dla nas wszystkich uczniów i nauczycieli miejscem wypoczynku i relaksu. Miejscem, gdzie spędzaliśmy wolny czas. Mimo przeciwności losu wielu z Nas znalazło w sobie siłę i motywację do pracy, potrafi skoncentrować się na zadaniach, znalazło w tej ciężkiej sytuacji we własnym domu warunki sprzyjające efektywnej nauce, pokonało trudności…

Oto fotorelacja z pracy zdalnej.

Za wszystkie Wasze zdjęcia dziękujemy  i życzymy dalszych sukcesów w pracy.

Samorząd Uczniowski

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content