Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Uczę się bezpiecznie żyć

       W dniu 05.04.2019 r. uczniowie naszej szkoły wyjechali do Wałbrzycha na XV Konkurs dla Dzieci i Młodzieży „ Uczę się bezpiecznie żyć”. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy i umiejętności praktycznych  z zakresu edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej oraz udzielania pierwszej pomocy.

       W konkursie brali uczniowie klas I-III : Emilia  Chmielewska, Ida Wójtowicz i Igor Śliwowski. Uczniów przygotowywała  p. Eliza Mazurek. Grupa zajęła świetne III miejsce w swojej kategorii wiekowej!

Uczniów kl. IV-VI – Ignacego Tyszkiewicza, Annę Kułak i Alicję Łaszczyk przygotowywał p. Adam Miszkuro. Drużyna zajęła V miejsce w swojej kategorii wiekowej. W kategorii „gimnazjum oraz klasy VII i VIII” wzięła udział Theofani Kułak, a  w kategorii „przedszkola i szkolne oddziały przedszkolne” – Zofia Kowalczuk, Sebastian Klimek i Ola Chmielewska. Tę drużynę przygotowywała p.Krystyna Podolska.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content