Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Trzy złote medale dla Piotra Florczaka

To był kolejny udany weekend dla naszego ucznia.

Ostatni weekend był dla Piotra Florczaka (5a) jak i kolegów i koleżanek z KS Neptun Świdnica czasem wytężonej pracy. Podczas dwudniowych zawodów (Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12, 13 lat (strefa lubuska i dolnośląska)) w Nowej Rudzie nasz uczeń dzielnie walczył z najlepszymi pływakami naszego regionu. Świdniccy zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony. Padło wiele „życiówek” z czego wszyscy byli bardzo zadowoleni. Dorobek Piotra to trzy złote medale i tytuł najlepszego w swojej kategorii wiekowej zawodnika tych mistrzostw (MVP).

Piotrek jest jednym z najlepszych pływaków w Polsce.

Gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki za kolejne starty młodego mistrza 🙂

Piotr Florczak na najwyższym stopniu podium

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content