Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

SZACHOWI MISTRZOWIE Z JEDYNKI

Szachiści z wielu klubów z województwa dolnośląskiego uczcili Narodowe Święto Niepodległości udziałem w XI Turnieju Szachowym o Szablę Piłsudskiego. Odbył się on na naszej szkolnej hali 11 listopada 2021 roku. Wśród 162 zawodników byli również uczniowie naszej szkoły. W grupie dziewcząt do lat 10 Julia Klima (klasa IV A) zajęła I miejsce, a Karolina Gałuszka (klasa IV C) III miejsce. W grupie chłopców 11-12 lat Igor Śliwowski uplasował się na II pozycji, a Szymon Szulikowski na miejsu VII. Obaj chłopcy to uczniowie klasy V A. Z klasy VII D Julia Jakubowska zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt klas 5-8, a Wiktor Zieliński IV miejsce w kategorii chłopców 5-8. Gratulujemy sukcesów! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content