Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Sukces naszych pływaczek!

W ubiegłym miesiącu Otylia Kraus nie miała sobie równych wygrywając Finał Strefy Wałbrzyskiej w Żarowie stylem dowolnym. Potwierdziła tym samym wysoką formę, o której świadczą wcześniejsze sukcesy Otylii (m.in. zdobycie I miejsca w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej Dzieci we Wrocławiu na 800 m stylem dowolnym, III miejsca w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Dolnośląskiego w Nowej Rudzie na 400 m stylem dowolnym oraz III miejsca w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików na 400 m stylem dowolnym.
W Żarowie świetnie zaprezentowała się również Karolina Banaś, która zajęła wysokie II miejsce w Finale Strefy Wałbrzyskiej.
Wielkie brawa dziewczyny i życzymy dalszych sukcesów !

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content