Projekt świetlica

organizowany przez Fundację Ładne Historie

Szanowni Państwo,

Wracamy do Was z Projektem Świetlica!
Zajęcia dla uczniów klas 4-8 świdnickich szkół podstawowych ruszyły na nowo już w środę 20 stycznia.

W odpowiedzi na obecną sytuację związaną z edukacją zdalną Fundacja Ładne Historie organizuje kompetencyjną pomoc dla uczniów świdnickich szkół podstawowych, których szczególnie dotyka sytuacja związana z zaleceniem pozostania w domu.

Celem działania jest również wsparcie rodziców w tym trudnym momencie konieczności pogodzenia pracy zawodowej i opieki nad dziećmi.
W związku z tym kontynuujemy zajęcia w ramach wsparcia dla zainteresowanych dzieci i młodzieży, podczas których będzie można skorzystać z pomocy animatorek w odrabianiu lekcji oraz z zajęć kreatywnych, które pomogą w niwelowaniu negatywnych skutków izolacji.

Wszystkie zajęcia będą odbywały się w reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami w grupach maksymalnie 4-osobowych, w Świdnicy w Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw, Rynek 39/40, II piętro, sala 11C.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tu:

Zachęcamy osoby, które chcą skorzystać z możliwości odrobienia w tym czasie lekcji do zabierania ze sobą książek i zeszytów.
Harmonogram zajęć znajduje się poniżej.

O kolejnych terminach będziemy informować.

Do zobaczenia! 🙂

HARMONOGRAM:

21 stycznia (czwartek)
15:00-17:00 Miejskie Centrum Wspierania Inicjatyw, Rynek 39/40, sala 11 C, II piętro, prowadząca: Beata Kuzera

22 stycznia (piątek)
15:00-17:00 Miejskie Centrum Wspierania Inicjatyw, Rynek 39/40, sala 11 C, II piętro, prowadząca: Magdalena Mróz

25 stycznia (poniedziałek)

26 stycznia (wtorek)