Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Poznaj Polskę na sportowo

Poznaj Polskę na sportowo (etap szkolny i etap wojewódzki).

Etap szkolny:

19 października w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu „PZPN Poznaj Polskę na sportowo 2023”. W rywalizacji wzięło udział dziewięciu uczniów z klas V, VI i VII. Chłopcy mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania dotyczące polskiego sportu na przestrzeni lat. Pytania nie były łatwe, ale nasi uczniowie doskonale sobie z nimi poradzili. Opiekunami wydarzenia byli: pan wicedyrektor Wojciech Poznański oraz pan Przemysław Faruń.

Etap wojewódzki:

Uczeń klasy VI c, uzyskał najlepszy wynik w szkolnym etapie konkursu „PZPN Poznaj Polskę na sportowo 2023”. Wynik punktowy oraz czas, który uzyskał pozwoliły mu dostać się do kolejnego etapu rangi wojewódzkiej. Uczeń wziął udział w rozgrywce testowej 26 października na stadionie piłkarskim „Tarczyński Arena” we Wrocławiu. Serdecznie gratulujemy!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content