Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Oskar i 4 c

Uczniowie z klasy 4c zaadoptowali wirtualnie pieska o imieniu Oskar. Oskar to już starszy rudy kundelek. Nasz rudzielec jest bardzo miły i przyjacielski. Oprócz tego Gabrysia, Dominika i Alek wpadli na świetny pomysł. Każdy z nich prywatnie zaadoptował wirtualnie psiego przyjaciela. Podjęli szybko decyzję. Dominika zaadoptowałam pieska o imieniu Diana. Diana to 8 letnia suczka, nie widzi na jedno oko i ma bardzo słaby słuch, a w schronisku jest już drugi raz. Gabrysia zaadoptowała Nitro i Odyna. Nitro ma 8 lat a już przechodził operacje uchyłku odbytu, wszystko dobrze się udało, ale niestety od miesiąca robi się coraz chudszy i jest leczony paliatywnie. Gabrysia zaadoptowała również Odyna. Odyn naradzie ma się dobrze. Ale kiedyś miał przepuklinę i na szczęście udało go się wyleczyć. Alek zaadoptował wirtualnie psa o imieniu Dor. Dor jest starszym psem, który potrzebuje specjalnej opieki, ma on chore łapki.
Wszystkich chętnych zachęcamy do pomocy.
Potrzebne informacje znajdziecie na stronie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy.

Pozdrawiamy

Gabrysia, Dominika i Alek


Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content