Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

W kwietniu 2019 r. w naszej szkole odbyła się XV edycja Miedzyszkolnego Konkursu Mitologicznego. Konkurs przeznaczony był  dla uczniów klas V-VII. Konkurs przeprowadzony został w czterech kategoriach.

1.Praca plastyczna, której koordynatorami byli pani:Agata Czarnecka i pan Adam Miszkuro.

2.Praca fotograficzna – koordynatorką była pani Karolina Pacek.

3.Wiedza o mitologii – koordynatorkami były: pani  Katarzyna Kupryciuk i  pani Barbara Bera.

4 Konkurs literacki koordynowała pani Magdalena Szalecka.

Po sprawdzeniu prac i podsumowaniu punktów zostały ogłoszone wyniki. Laureaci otrzymali karty  prezentowe oraz  dyplomy, które wręczyła pani dyrektor Renata Begierska.Wręczenie nagród uświetnił   występ kółka kabaretowego.

  Zwycięzcami  w kategorii pracy literackiej zostali:

  1. miejsce: Konstancja Kulak – SP nr 8 oraz Michał Bryks – SP nr 6  w Świdnicy
  2. miejsce: Julia Leszczyńska – SP nr 4 w Świdnicy
  3. miejsce: Aleksandra Kowalska – Społ.SP w Świdnicy oraz Karolina Koch – SP w Mokrzeszowie

Zwycięzcami  w kategorii wiedzy mitologicznej zostali:

   1.miejsce: Feliks Karwowski- SP nr 1 w Świdnicy

   2.miejsce:  Amelia Jagiełło – NSP Bliżej Dziecka w Świdnicy  

   3.miejsce: Martyna Komońska-Siejakowska – SP nr 8 w Świdnicy                                                                                           

   Wyróżnienia otrzymali:

   Natalia Błoch, Izabela Mikołajek , Aleksandra Zadka – SP  w Starym  Jaworowie

   Zwycięzcami  w kategorii pracy fotograficznej zostali:

    1.miejsce: Dominik Fijałkowski – SP w Mokrzeszowie

    2. miejsce: Emilia Hardy – SP nr 1 w Świdnicy

    3.miejsce: Milena Mazurek- Społecz.SP w Świdnicy

    Wyróżnienie otrzymała: Zuzanna Waryas – SP nr 105 w Świdnicy

   Zwycięzcami  w kategorii pracy plastycznej zostali:

    1.miejsce : Magdalena Morawska – SP w Grodziszczu

    2.miejsce : Magdalena  Rudownik – SP nr 105 w Świdnicy

    3.miejsce: Nina Kołakowska – SP nr 8 w Świdnicy

    4.miejsce : Wiktoria Kujawa- SP w Starym  Jaworowie

    Wyróżnienia otrzymali: Natalia Strzelczyk- MDK, Maja Antos-Civpin – SP8, Julianna Walichnowska – SP 1,

    Jakub Krynicki – NKSP ,,Caritas”, Konstancja Kulak- SP8.

             Laureatom serdecznie gratulujemy, a nauczycielom dziękujemy za przygotowanie uczniów do zmagań        

   mitologicznych.

Witaj i twórz!

Skip to content