Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Koncert z udziałem uczniów kl. II A

Ponad 700 osób przybyło do kościoła, aby wysłuchać kolęd w autorskich opracowaniach Katarzyny Szymko-Kawalec, która dyrygowała całym koncertem. 29 grudnia w Kościele Pokoju w Świdnicy odbył się niezwykły Koncert Świąteczny.

Tak rozpoczyna się na portalu mojaswidnica.pl relacja z koncertu, w którym razem z chórzystami „Dzikiego Chóru” śpiewali drugoklasiści przygotowani przez p. Annę Woźniak i p. Katarzynę Rębilas. Było pięknie i wzruszająco.

Artykuł na temat tego wydarzenia oraz obszerną relację fotograficzną można znaleźć pod linkiem:

Koncert świąteczny przyciągnął tłumy do Kościoła Pokoju (foto)

Fotografia w nagłówku: Bartek Barczyk
www.bartbarczyk.com / fundacjadobrejmuzyki.pl

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content