Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Klasa I A i projekt „Mirabelka”

Na początku października klasa I A wraz z wychowawczyniami ( Anną Woźniak i Katarzyną Rębilas), została zaproszona przez Miejską Bibliotekę Publiczną do udziału w ogólnopolskiej akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy” . Dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których poznawały zarówno bibliotekę, jak i historię Mirabelki. Warsztaty prowadzone przez pracowników biblioteki zostały bardzo wysoko ocenione i otrzymały wyróżnienie w ramach akcji „Mirabelka”. Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy.

O tym, co się działo, możemy przeczytać korzystając z linku http://www.mbp.swidnica.pl/1179-cysters-poznaje-mirabelke-warsztaty-wyroznione-w-ramach-akcji-mirabelka

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content