Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Dzień  Patrona Szkoły

Z okazji Dnia Patrona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, w marcu  odbyły się dwa konkursy: konkurs wiedzy dla klas V -VIII oraz konkurs plastyczny dla klas II – IV. Największą  wiedzą o Kościuszce wykazały się drużyny klas: 7a, 7b oraz 8a. W młodszych klasach laureatami zostały drużyny klas 5c i 5a. W konkursie plastycznym pt.:,, Co robiłby Kościuszko gdyby żył dzisiaj?” klasy II-IV w zabawny sposób ukazały  wizerunek Tadeusza Kościuszki na tle różnych aktywności w XXI wieku. Finaliści konkursów otrzymali punkty w konkursie na Super Klasę. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział.

Organizatorzy

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content