Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Dolnośląski finał w szachach

Po zwycięskim powiatowym turnieju szachowym, który odbył się w minioną środę w Strzegomiu, nasi utalentowani uczniowie w składzie: Karolina Gałuszka (Mikama Świdnica), Michał Gałuszka (Mikama Świdnica), Igor Śliwowski (Gambit MDK Świdnica) oraz Szymon Szulikowski (Mikama Świdnica) 14 grudnia wystąpili  w finale dolnośląskim w Lubinie. Po bardzo emocjonujących 7 meczach uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie 6 miejsce na 23 drużyn, będąc bardzo blisko osiągnięcia podium.
Mówi się, że życie jest zbyt krótkie, by je poświęcić szachom, jednak widząc zaangażowanie, pasję oraz wysokie umiejętności naszych uczniów widać, że nie jest to stracony czas.
Słowa podziękowania dla pana Kamila Gałuszki -prezesa Mikama Świdnica za pomoc oraz wsparcie zawodników podczas zawodów.
Wielkie brawa dla zawodników za świetny występ ! Życzymy dalszych sukcesów !

Opiekun: Wojciech Poznański

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content