Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Życzenia – Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski chciałby wszystkim Nauczycielom, oraz Pracownikom Obsługi i Administracji złożyć serdeczne podziękowania za ich wychowawczy i dydaktyczny trud.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.
Życzymy Państwu, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość . Pragniemy podziękować za oddanie, dla nas uczniów, okazywane wsparcie oraz ogromne poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowanie naszych charakterów.
Wszystkim Nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz emerytom, życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content