Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Zwycięstwo w turnieju minisiatkówki

Po bardzo wyrównanym turnieju minisiatkówki ,,czwórek” chłopców zwycięzcami okazali się zawodnicy SP 1. Zawody zorganizowane 26 lutego przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji odbyły się na Hali Zawiszów. Po rozstawieniu drużyn w tabeli w pierwszym spotkaniu zagrały SP 1 i SP 4. W dwóch setach wygrała ,,jedynka”. Kolejny mecz, jak się później okazało, zadecydował o pierwszym miejscu w zawodach. Drużyna SP 1 w emocjonującym meczu dopiero w tie-breaku pokonała chłopców z SP 6. Tym samym nasi chłopcy obronili tytuł sprzed roku i 20 marca w Wałbrzychu będą reprezentować nasz powiat w zawodach strefowych. Skład drużyny: Konrad Puchała, Fabian Pawlak, Krzysztof Sobański, Damian Skrzypnik, Bartłomiej Madziara, Igor Gosztyła, Jakub Kostecki, Oskar Bodnar, Patryk Jawień, Wojciech Sachs.

Wielkie brawa chłopcy !!! Powodzenia na następnych zawodach.

Witaj i twórz!

Skip to content