Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Zwycięstwo w turnieju minisiatkówki

Po bardzo wyrównanym turnieju minisiatkówki ,,czwórek” chłopców zwycięzcami okazali się zawodnicy SP 1. Zawody zorganizowane 26 lutego przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji odbyły się na Hali Zawiszów. Po rozstawieniu drużyn w tabeli w pierwszym spotkaniu zagrały SP 1 i SP 4. W dwóch setach wygrała ,,jedynka”. Kolejny mecz, jak się później okazało, zadecydował o pierwszym miejscu w zawodach. Drużyna SP 1 w emocjonującym meczu dopiero w tie-breaku pokonała chłopców z SP 6. Tym samym nasi chłopcy obronili tytuł sprzed roku i 20 marca w Wałbrzychu będą reprezentować nasz powiat w zawodach strefowych. Skład drużyny: Konrad Puchała, Fabian Pawlak, Krzysztof Sobański, Damian Skrzypnik, Bartłomiej Madziara, Igor Gosztyła, Jakub Kostecki, Oskar Bodnar, Patryk Jawień, Wojciech Sachs.

Wielkie brawa chłopcy !!! Powodzenia na następnych zawodach.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content