zDolny Ślązaczek

Niezmiernie miło nam poinformować, że dwóch naszych uczniów z klasy VIII a, Adrian Bętkowski                  i Rafał Wiszniowski zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego XVI Dolnośląskiego Konkursu dla szkół podstawowych „zDolny Ślązaczek” z zakresu matematyki.

To już kolejny sukces matematyczny Adriana i Rafała. Obaj są ubiegłorocznymi laureatami tego prestiżowego konkursu, są zwolnieni z części matematycznej egzaminu ósmoklasisty i mają pierwszeństwo do wybranej szkoły ponadpodstawowej.Warto przypomnieć, że Adrian już po raz trzeci będzie reprezentował naszą szkołę w finale konkursu (laureat w 2017 i 2018 r.).

Tegoroczny udział Adriana i Rafała w finale konkursu tylko potwierdza ich matematyczne zdolności.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenie w ostatnim etapie konkursu!

GRATULACJE !!!