Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym

22 maja na Stadionie Miejskim w Świdnicy odbyły się zawody sportowe w trójboju lekkoatletycznym (skok w dal, bieg na 60m i rzut piłeczką palantową) dla klas III i IV. Miło nam poinformować, że reprezentacja klas IV w składzie: Tomek Bryndza, Paweł Holbanda, Franek Łukomski, Filip Pawlak, Filip Chludzinski, Karolina Banaś, Pola Jarosz, Zosia Kowalczuk, Hania Kowalska i Maja Pertkiewicz zajęła I miejsce🏆🥇. Reprezentacja klas III w składzie Łukasz Wełna, Adam Warchoła, Kuba Blaszczyj, Fabian Domański, Paweł Siczek oraz Ania Mackiewicz, Wiktoria Polis, Lena Malec, Zuzia Śliwinska, Lena Wasilewski i Zosia Krawczyk zajęła V miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy 💪🔥

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content