Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Zakończenie roku szkolnego :)

Szanowni Nauczyciele, Rodzice, Drodzy Uczniowie,

kończymy ten rok szkolny nietypowo, ale nietypowy był również II semestr tego roku. Epidemia Covid – 19, która wszystkich zaskoczyła, a w następstwie zamknęła w domach, izolując od siebie, zmusiła nas również, z dnia na dzień, do poszukiwania nowych rozwiązań związanych z nauczaniem zdalnym. Nie powiem, że było łatwo. Początki były trudne, bo wszyscy mierzyliśmy się z wieloma trudnościami – w pierwszej kolejności z lękiem o przyszłość, o bliskich, w drugiej z niewydolnym sprzętem, słabym Internetem czy stresem związanym z lekcjami online. I choć bywało różnie, to na końcu tej drogi mogę powiedzieć, że DALIŚMY RADĘ! A daliśmy radę dzięki wytrwałości nauczycieli do zgłębiania wiedzy dotyczącej nowych metod i form pracy, dzięki Waszej drodzy uczniowie determinacji i współpracy z nauczycielami, a także dzięki ogromnemu zaangażowaniu w ten proces oraz wsparciu Waszych najbliższych – rodziców, a niejednokrotnie dziadków.

Do Was wszystkich – drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie – kieruję szczególne słowa podziękowania za zaangażowanie i współpracę. Dzięki Waszej determinacji możemy dziś szczęśliwie podsumować i zakończyć rok szkolny 2019/2020.

Życzę Wszystkim pięknych i bezpiecznych wakacji i mam nadzieję – DO ZOBACZENIA w nowym roku szkolnym!

Renata Begierska – dyrektor szkoły

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content