Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Zajęcia pozalekcyjne:

lp
Prowadzi
Nazwa
Dzień
Godz.
Sala
1.
Justyna Malczyk
Cheerleaderki
Środa
12:10 – 12:55
s
2.
Krzysztof Marszałek
Liga Niezwykłych Umysłów
Poniedziałek
15:10 – 17:00
s 17
3.
Agata Czarnecka
Kółko rękodzielnicze
Wtorek
14:05 – 14:35
s 14
4.
Małgorzata Kaszyńska
Mały kuchcik
Czwartek
Gr I: 13:30 – 14:15
Gr II: 14:30 – 15:15
s 3
5.
Anna Sochocka
Duży kucharz
Czwartek
Gr I: 13:30 – 14:15
Gr II: 14:30 – 15:15
s 3
6.
Małgorzata Kaszyńska
Mały aktor
Środa
13:00 – 14:30
s 4
7.
Anna Sochacka
Koło artystyczne
Środa
13:00 – 14:30
s 4
8.
Katarzyna Matryba
Śniadanie mistrzów
Czwartek
13:10 – 14:40
s 15
9.
Karolina Pacek
Kółko fotograficzne
Wtorek
13:10 – 13:55
s
10.
Barbara Bera
Kółko historyczne
Poniedziałek
kl 5: 13:00 – 13:45
kl 4: 14:00 – 14:45
s 3
11.
Magdalena Szczepańska
Kółko kabaretowo – muzyczne
Środa
15:00 – 15:45
s 14
12.
Małgorzata Kowalska
Kółko teatralne
Czwartek
13:10 – 13:55
s 29 lub s 21
13.
Jolanta Lipińska
Kółko plastyczne
Wtorek
12:10 – 12:55
s katechet.
14.
Katarzyna Moś
Kółko integracyjne – nauka przez zabawę
Piątek
10:15 – 11:00
s
15.
Aneta Andrzejewska
Kółko fizyczne
Piątek
6:45 – 7:30
s
16.
Anna Mackiewicz
Kółko matematyczne dla klas II
Piątek
11:10 – 11:55
s katechet.
17.
Iwona Gregorczyk
Kółko chemiczne
Środa
6:45 – 7:30
s
18.
Agnieszka Gablewska
Koło dziennikarskie
Czwartek
14:05 – 14:50
s

Pozostałe zajęcia:

  1. „ Zajęcia z uczniem zdolnym w klasie V” – poniedziałek, 13.10- 13.55, s.25 op. A. Tchorowska – Miszkuro
  2. „ Praca z uczniem zdolnym” – poniedziałek, 11.10-11.55, s.29 lub 21, op. M. Kowalska
  3. Zajęcia z języka niemieckiego dla klas VII-VIII– czwartek, 15.00-15.45, s.14 lub 15, op. M Szczepańska
  4. Zajęcia komputerowe dla uczniów chcących wiedzieć więcej – wtorek 15.10 – 17.00, s.17, op. K. Marszałek
  5. Zajęcia komputerowe dla klas młodszych – środa, 12.10 -12.55, czytelnia, R. Połochajło
  6. Język angielski dla uczniów zdolnych – czwartek, 14.05 – 14.50, s.14, A. Czarnecka
  7. Zajęcia przygotowujące klasy VIII do egzaminu ósmoklasisty ( j.angielski) – czwartek, 13.10-13.55, wtorek, 15.00-15.45, op. A Tobiasiewicz
  8. Zajęcia przygotowujące klasy VIII do egzaminu ósmoklasisty ( matematyka) – poniedziałek (8a,b). 14.05-14.50, środa ( 8c), 12.10-12.55, op. A. Kaźmierska

W ramach zajęć pozalekcyjnych organizowane są również zajęcia wyrównawcze.

Witaj i twórz!

Skip to content