Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
Imię i nazwisko prowadzącego | Klasy | Godzina i sala |
1. J. Szachniewicz | II | wtorek; 12:50-13:35; s. 64 |
2. U. Tympalska | II | środa; 11:45-12:30, s.46 |
3. B. Pasiewicz | III | czwartek; 12:45-13:30; s.65 |
4. K. Balcerzak | IV | czwartek; 7:15-8:00; s. 13 |
5. B. Bera | VII | poniedziałek; 13:40 s. 70 |
6. A. Karmowska | IV | poniedziałek; 13:50-14:35; s. 38 |
7. M. Wasyliszyn | VI | środa; 13:50-14:35, s.26 |
8. L. Soboń-Stępień | V | wtorek; 7:15-8:00 |
9. K. Balcerzak | V | środa; 13:50-14:35, s. 43 |
10. P. Ogrodowczyk | V | czwartek; 13:50-14:35 |
11. M. Piasecka | IV | piątek; 7:15-8:00 |
12. D. Łopatowska | VII-VIII | czwartek; 7:15-8:00; s.9 |
13. K. Pacek | VI | poniedziałek; 7:15-8:00, s.19 |
14. I. Zawiła | VI | czwartek; 7:15-8:00, s. 44 |
15. K. Kała | V – VIII | wtorek; 7:15-8:00, s.28 |
16. M. Szalecka | VII | środa, 15:40-16:25; s. 21 |
17. A. Tchorowska | VII | piątek; 14:45-15:30; s.71 |
18. M. Soboczyńska | VII | piątek; 7:15-8:00. s. 40 |
19. M. Szalecka | VIII | środa; 14:45-15:30, s. 21 |
20. A. Ziomek | VIII | piątek; 7:15-8:00, s. 42 |
Zajęcia kompensacyjno – korekcyjne
Imię i nazwisko prowadzącego | Klasy | Godzina i sala |
1. A. Mackiewicz | I | piątek; 11:40-12:23 s.65 |
2. M. Szymska | II | czwartek; 11:40-12:25, salki |
3. B. Pasiewicz | III | wtorek; 12:50-13:35, s. 65 |
4. M. Kasprzyk | III | wtorek, 11:45-12:30, s. 67 |
6. K. Rębilas | IV | czwartek; 12:50-13:35; s. 60 |
8. A. Kogut | VI | wtorek; 13:50-14:35 |
9. A. Czarnecka | VII | wtorek; 14:45-15:30, s.11 |
Zajęcia rozwijające
Imię i nazwisko prowadzącego | Klasy | Godzina i sala |
1. M. Niedzielska | I a | czwartek; 11:45-12:30; s.47 |
2. A. Mackiewicz | I b | wtorek; 11:45-12:30; s.64 |
3. R. Połochajło | I c | wtorek; 11:45-12:30; s.68 |
4. U. Tympalska | II a | czwartek; 11:45-12:30, s. 46 |
5. J. Szchniewicz | II b | czwartek; 11:45-12:30, s. 45 |
6. T. Pasiewicz | II c | poniedziałek; 8:00-8:45; salki |
7. M. Szymska | II d | piątek; 11:45-12:30; salki |
8. A. Woźniak | III a | poniedziałek; 8:55-9:40, s. 60 |
9. B. Pasiewicz | III b | środa; 8:00-8:45 s. 65 |
10. M. Kasprzyk | III c | poniedziałek; 8:55-9:40 |
11. M. Baranowska | IV | piątek; 8:00-8:45 |
12. A. Gablewska | VI | środa; 13:50-14:35 |
13. P. Ogrodowczyk | VI | piątek; 12:50-13:35 |
14. A. Karmowska | VI | środa; 13:50-14:35 |
15. K. Marszałek | VII | piątek, 14:35-15:20, s. 20 |
16. B. Bera | VII | piątek; 13:40-14:20, s.70 |
17. B. Bera | VII | piątek; 14:25-15:05, s. 70 |
18. I. Gregorczyk | VIII | wtorek; 7:15-8:00, s.40 |
19. M. Szalecka | VIII | czwartek, 7:10-7:55, s. 21 |
20. D. Łopatowska | VIII | poniedziałek; 13:50-14:35, s. 9 |
22. A. Tchorowska | VIII | poniedziałek; 12:45-13:30 |
23. K. Pacek | VIII | środa; 13:50-14:35; s.19 |