Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Z kodowaniem za pan brat

Klasa III C dołączyła do Ogólnopolskiego Programu ,,Uczymy Dzieci Programować” i w tym roku szkolnym będzie wykonywała zadania z kodowania bez użycia sprzętu komputerowego (z wykorzystaniem robotów edukacyjnych,  platform internetowych oraz aplikacji np.: Ozoblockly.pl, Scratch3.0, Scratch Jr, na macie do kodowania za pomocą kolorowych kubeczków).

Program jest w pełni bezpłatny, każdy uczestnik otrzyma certyfikat, podobnie jak placówka, w której prowadzony jest program, dzieci natomiast otrzymają dyplomy. 

Mamy nadzieję, że udział w IV edycji programu Uczymy dzieci programować przyniesie uczniom z klasy III C mnóstwo radości i satysfakcji.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content