Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego klas 4-8!

W dniach 1 oraz 4 października 2021 r. przeprowadzone zostały w naszej szkole wybory do prezydium Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy.

Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas 4-8. Wzięło w nim udział 288 uczniów wybierających swoich przedstawicieli spośród 4 kandydatów. Wśród wszystkich głosów oddanych 8 było nieważnych.

Komisja wyborcza w składzie: Maja Jewuła z kl. 7c, Urszula Nowak z kl. 7c oraz opiekun SU pani Magdalena Soboczyńska, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania. Po jego zakończeniu została powołana komisja skrutacyjna w składzie Mia Abbas kl. 7c, Fabian Drozdowicz kl. 7c, Jędrzej Okniański kl. 7c oraz opiekun SU pani Magdalena Soboczyńska, która dokonała obliczeń głosów.

Spośród wszystkich chętnych do pracy w samorządzie, podczas tajnego głosowania wybrano:

§  Przewodniczącą: Ninę Paczkowska z klasy 8C (182 głosów)

§  Zastępcę przewodniczącego: Annę Kułak z klasy 7c (84 głosy)

§  Skarbnik: Zofia Dzięgielowska z klasy 4c (12 głosów)

§  Członek Blanka Gawron z klasy 4a (10 głosów)

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!

Opiekunowie SU

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content