Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Wyniki konkursu „Jestem EKO!”

Konkurs „Mam tę moc! Jestem EKO” był organizowany przez Fundację Ładne Historie. Mogli w nim wziąć udział uczniowie klas III świdnickich szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej (forma dowolna: obrazek, rzeźba, makieta, kolaż, przedmiot użytkowy) przy użyciu odpadów wtórnych♻. Jury nagrodziło 10 prac i aż troje laureatów to uczniowie naszej szkoły! Nagrody otrzymali: Dominik Wojtysiak (III A), Gabrysia Polak (III B) i Daria Gajdzińska (III C). Nie tylko zwycięzcy otrzymali cenne nagrody – każdy uczestnik konkursu został nagrodzony ekologicznymi prezentami.

Laureatom gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych zwycięstw! Wszystkich uczestników podziwiamy za oryginalne pomysły!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content