Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Wycieczka rowerowa klasy VIIs do Bojanic 27.09.2019r.

Z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu oraz Światowego Dnia Turystyki  uczniowie klasy 7s udali się na wycieczkę rowerową następującą trasą: Świdnica – Zalew Komorowski – Witoszów Dolny – Burkatów – Bojanice – Opoczka – Świdnica. Każdy uczeń wyposażony był w kask ochronny oraz kamizelkę odblaskową.
Uczniowie świetnie poradzili sobie z trasą 35 km. Wielkie brawa dla opiekunów: pani Iwonie Sara, pani Katarzynie Matryba,panu Adamowi Miszkuro oraz kierownikowi wycieczki panu Wojciechowi Poznańskiemu za pomoc w organizacji wycieczki oraz opiekę nad dziećmi.
Wielkie podziękowania także za serdeczne przyjęcie, poczęstunek oraz przekazaną wiedzę dla pana Michała Gosztyły oraz pana Jarosława Plichty z Stanicy Myśliwskiej ,,Odyńcówka” w Bojanicach.  

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content