Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Wycieczka klas IV na Sowę

W sobotę rano uczniowie klas IV pod opieką p.Kasi Matryby i p.Moniki Kurnickiej zaopatrzeni w mapy ruszyli zdobywać Wielką Sowę 1033m n.p.m.

Wystartowaliśmy z Przełęczy Sokolej i w bardzo szybkim tempie ruszyliśmy w górę. Podejście jest łagodne i nie sprawiało problemu naszym turystom ,uczestnikom programu „Trzymaj formę – bądź fit”. Nagrodą za trudy wejścia było zwiedzanie wieży widokowej na Górze Sowie ,ognisko rozpalone na szczycie i własnoręcznie upieczone kiełbaski.

Bardzo dziękujemy p.Sitoń, mamie Mai Sitoń za ofiarowanie nam map górskich i biletów wstępu na zabytkową wieżę widokową. Pozostałe mapy znajdują się do dyspozycji w bibliotece szkolnej. Zachęcamy do korzystania!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content