Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Wycieczka do Warszawy klas szóstych

W dniu 10.10.2018 rozpoczęła się 3-dniowa wycieczka do Warszawy, której uczestnikami byli uczniowie klas VIa i VIb oraz dwóch uczniów z klas VII. Pierwszego dnia uczniowie spacerowali po Krakowskim Przedmieściu i Starym Mieście, obejrzeli zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz zwiedzili Stadion Narodowy. Drugiego dnia uczestnicy odwiedzili sejm, zwiedzili Zamek Królewski oraz uczestniczyli w warsztatach i pokazach w Centrum Nauki Kopernik. Ostatni dzień wycieczki był również pełen wrażeń. Na początek wjazd na 36 piętro Pałacu Kultury, z którego rozpościerał się przepiękny widok na Warszawę. Następnie uczniowie zwiedzili Muzeum Narodowe oraz niesamowite Muzeum Powstania Warszawskiego. Pogoda dopisała a dobry humor nikogo nie opuszczał.

 

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content