Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Wielki sukces Julii Wrońskiej!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 7 kwietnia 2024 Julia wygrała międzynarodowy turniej w akrobatyce sportowej w kategorii trójki kobiet kat. Youth organizowany w Świdnicy. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się razem z Julią tą piękną wygraną. Jest to kolejne osiągnięcie naszej uczennicy w tym roku -wcześniej w dniu 8 marca 2024 zajęła 2 miejsce w międzynarodowym turnieju w akrobatyce sportowej „ Pod Wawelem” w Krakowie w tej samej kategorii, w styczniu wygrała turniej zimowy w akrobatyce sportowej a także w miesiącu grudniu zdobyła mistrzostwo Dolnego Śląska w tej samej kategorii i konkurencji sportowej.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content