Szko艂a Podstawowa nr 1

z Oddzia艂ami Integracyjnymi

im. Tadeusza Ko艣ciuszki

w 艢widnicy

lgog_1_cherby2

W饾棶饾椏饾榾饾槆饾榿饾棶饾榿y 饾槆 饾棻饾椉饾椏饾棶饾棻饾槆饾榿饾槃饾棶 饾槆饾棶饾槃饾椉饾棻饾椉饾槃饾棽饾棿饾椉

Uczniowie naszej szko艂y, bior膮cy udzia艂 w konkursie Zalogowani, wzi臋li udzia艂 w dw贸ch ostatnich 饾槃饾棶饾椏饾榾饾槆饾榿饾棶饾榿饾棶饾棸饾椀 饾槆 饾棻饾椉饾椏饾棶饾棻饾槆饾榿饾槃饾棶 饾槆饾棶饾槃饾椉饾棻饾椉饾槃饾棽饾棿饾椉.

Spotkanie 鈥瀂ak艂adanie dzia艂alno艣ci gospodarczej鈥 poprowadzi艂a z Zalogowanymi pani Karolina Paluch, doradca zawodowy Powiatowego Urz臋du Pracy. Uczniowie dowiedzieli si臋 m.in.: czym jest jednoosobowa dzia艂alno艣膰 gospodarcza i ile takich dzia艂alno艣ci powstaje codziennie w Polsce, kim jest przedsi臋biorca, jak znale藕膰 pomys艂 na biznes oparty na w艂asnych kompetencjach, jak napisa膰 dobry biznesplan.

Spotkanie 鈥濴okalny rynek pracy 鈥 zawody przysz艂o艣ci鈥 poprowadzi艂a pani Agnieszka Doli艅ska, doradca zawodowy Powiatowego Urz臋du Pracy. Uczniowie dowiedzieli si臋 m.in.: czym jest rynek pracy, jakie cechy charakteryzuj膮 pracownika idealnego, jakich pracownik贸w b臋dzie najbardziej brakowa艂o w tym roku w powiecie 艣widnickim.

Witaj i tw贸rz!

Skip to content