Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Uczniowie z klas VI – VIII rozpoczęli przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania

Nasi podopieczni w ciągu trzyletniego przygotowania uczestniczą w licznych celebracjach liturgicznych, pielgrzymkach, konferencjach, słuchają świadectw młodych osób i na nowo doświadczają działania Boga w ich życiu. Uczniowie z klas VIII dodatkowo spotykają się w małych grupach formacyjnych, podzielonych klasami, gdzie w miłej atmosferze mogą swobodnie wraz z księdzem porozmawiać na temat naszej wiary, zadawać pytania i prowadzić ciekawe dyskusje. Czas przygotowania do sakramentu bierzmowania jest okazją aby na nowo odnaleźć sens życia i rozbudzić w młodzieży entuzjazm wyznawania wiary.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content