Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Dołącz do nas – zostań programistą.

Kliknij
Link do strony LNU

Po wakacyjnej przerwie rozpoczęła działalność szkolna drużyna LNU. W poprzednim roku szkolnym zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu ogólnym oraz kategorii Czempion Roku (największa ilość punktów w przeliczeniu na jednego ucznia). Teraz możemy znów pokazać, że to nie był przypadek.

W związku z odniesionym wcześniej sukcesem zachowaliśmy poprzednie dziesięć miejsc oraz (wydaje mi się, że w uznaniu zasług) otrzymaliśmy kolejne dziesięć.

Od 01 października br.  spotkania młodych programistów odbywają się w poniedziałki  i  wtorki w godz. 15.10 – 17.00 w pracowni komputerowej   (sala 17i). Zapraszam uczennice (tak, tak dziewczęta są doskonałymi programistkami) oraz uczniów klas V – VIII do sprawdzenia swoich sił w szlachetnej sztuce programowania.

Zanim dołączysz do naszej drużyny możesz rozwiązać kilka zadań, dzięki którym możesz szybko przekonać się czy dla ciebie programowanie „to jest to”.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej skontaktuj się z p. Krzysztofem Marszałkiem – nauczycielem informatyki.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content