Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Turnieju piłki siatkowej klas 7-8

Dziewczęta z SP 1 w Świdnicy wykorzystały atut własnej hali i wygrały w turnieju Piłki Siatkowej klas 7-8 szkół podstawowych. Zawody zorganizowane przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach Współzawodnictwa szkolnego 2019-2020’ odbyły się 13 stycznia na Hali Zawiszów przy SP 1. W imprezie wzięło udział pięć reprezentacji świdnickich podstawówek rywalizując systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Młode siatkarki z jedynki praktycznie w każdym z czterech spotkań okazywały się zdecydowanie najlepsze i nie tracąc nawet jednego seta z pierwszego miejsca awansowały do dalszych szczebli rozgrywek w tej dyscyplinie sportu szkolnego. Wyróżnioną zawodniczką w naszym zespole została Rozalia Miszkuro. Trenerką zespołu była pani Justyna Malczyk.

Serdecznie gratulujemy!!!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content