Igrzyska Młodzieży – tenis stołowy

Igrzyska Młodzieży w ramach Współzawodnictwa szkolnego 2019-2020’ w tenisie stołowym klas 7-8 zgromadziły 13 grudnia na Hali Zawiszów po 5 reprezentacji ze świdnickich podstawówek. Turniej rozgrywany był osobno w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. W obu grano systemem każdy z każdym do trzech wygranych spotkań. Drużyny złożone z dwóch zawodników plus rezerwowy najpierw rywalizowały w dwóch grach singlowych i deblu. Gdy po trzech meczach był wynik 2-1 grano dodatkowe single. Nasze reprezentacje zajęły medalowe miejsca : dziewczęta III a chłopcy II. Na zakończenie imprezy organizator, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, przygotował pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wyróżniono też najlepszych grających. W naszych zespołach zostali nimi: Paulina Telesz i Krystian Pniewski. Opiekunem naszych zawodników była pani Justyna Malczyk.

Serdecznie gratulujemy!!!