Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

„Szykuj swój los rozważnie”

„Szykuj swój los rozważnie” to tytuł legendy o Bolku I, która była motywem przewodnim gry terenowej, w jakiej wzięli udział uczniowie klas trzecich. Każda klasa otrzymała mapę, dzięki której miała dotrzeć we wskazane miejsca wokół szkoły. Tam czekały na nich zadania, m. in. wykonanie znaku rycerza, wyszukanie na obrazku ukrytych elementów oraz ułożenie zamku z puzzli. Jednocześnie dzieci odczytywały kolejne fragmenty legendy. Na koniec wszyscy uczestnicy spotkali się w holu szkoły, gdzie zaprezentowali wykonane prace, omówili treść poznanej legendy i otrzymali Certyfikaty uczestnika gry terenowej. Zabawę przygotowały: Urszula Dziedzic, Eliza Mazurek, Anna Kowalska, Anna Zapadka i Małgorzata Żołędziewska.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content