Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Szkolne koło LNU zaprasza chętnych.

Szkolne koło Ligi Niezwykłych Umysłów pracuje pełną parą. Pandemia uniemożliwia nam spotykanie się i pracę nad zadaniami. Radzimy sobie jednak doskonale przez aplikację Zoom. Uczniowie chętni do udziału w zajęciach proszeni są o kontakt z opiekunem koła p. Krzysztofem Marszałkiem za pomocą eDziennika lub bezpośrednio przez pocztę elektroniczną – pan.od.informatyki@gmail.com

Nasze osiągnięcia to:

W rankingu ogólnym (indywidualnym) uczniowie naszej szkoły Wojciech Bętkowski, Kacper Małodobry i Michał Habowski zajmują wysokie pozycje w zestawieniu TOP10. Wojciech Bętkowski jest uczniem z największą ilością punktów wśród uczniów szkół podstawowych. Cieszy również fakt, że nasi absolwenci Adrian Bętkowski i Rafał Wiśniewski zajmują wysokie miejsca w TOP10.

Stan na 18.11.2020 r.

W rankingu ogólnym Ligi (od jej powstania) koło z naszej szkoły zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej

Stan na dzień 18.11.2020 r.

W kategorii czempion roku zajmujemy szóste miejsce

Stan na 18.11.2020 r.

Nadal nasza szkoła jest najlepsza nie tylko wśród świdnickich szkół podstawowych.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content