Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Szachowy sukces Igora Śliwowskiego

W sobotę, 26 stycznia 2019r, w świdnickim Klubie Bolko odbyły się IX Szachowe Mistrzostwa Świdnicy. Na ich starcie stanęło 144 młodych szachistów, którzy rozegrali 6 lub 7 rund (w zależności od grupy) systemem szwajcarskim w czterech grupach turniejowych. Wśród chłopców w wieku do lat 10 z kompletem punktów tytuł mistrza Świdnicy zdobył Igor Śliwowski. Chłopiec trenuje od 4 roku życia. Jego trenerami są panowie Marcin Korzekwa i Wojciech Kowalczuk. Na swoim koncie Igor ma już wiele sukcesów. Najnowsze osiągnięcie to udział w Noworocznym Turnieju Szachowym w Strzegomiu i zajęcie I miejsca w kategorii do lat 9 ( z kompletem punktów). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Witaj i twórz!

Skip to content