Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Brawa dla Julii!

Niezmiernie cieszymy się z kolejnych sukcesów zdolnych szachistów, uczniów naszej szkoły! Tym razem gratulacje składamy uczennicy klasy III A, Julii Klimie.

Julia gra w szachy od piątego roku życia. Nagrody zdobywała już w przedszkolu. Była wówczas m. in wicemistrzynią w Szachowym Turnieju Świdnickich Przedszkoli. Miłość do szachowych rozgrywek trwa nadal. Dziewczynka cały czas rozwija swoje szachowe umiejętności w Klubie Szachowym GAMBIT przy MDK Świdnica.

Tylko w tym roku szkolnym Julka zdobyła: II miejsce wśród juniorek do 9 lat za sezon 2019/2020, II miejsce w kategorii do 10 lat w Szachowym Turnieju o Szablę Piłsudskiego (11.11.2020) oraz II miejsce w kategorii do 11 lat w Szachowych Mistrzostwach Świdnicy (17.01.2021).

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content