Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Najlepszy pływak na Dolnym Śląsku

Miło nam poinformować, że Piotr Florczak uczeń naszej szkoły (kl.IVa) korzystając z powyższej receptury odniósł swój mały sukces w pływaniu. Po czterech edycjach w ciągu roku szkolnego, w których spotykali się najlepsi pływacy w naszym województwie Piotrek uzyskał komplet zwycięstw. We wtorek został uhonorowany tytułem najlepszego pływaka na Dolnym Śląsku wśród chłopców w wieku 11 lat w roku szkolnym 2017/2018 – Dolnośląska Liga Pływacka Klas IV.

Kilka tygodni wcześniej nasz sportowiec został również wyróżniony tytułem najbardziej wszechstronnego zawodnika (pływaka) w województwie dolnośląskim na zawodach podsumowujących sezon. Rywalizacja trwała do … ostatnich centymetrów basenu!

„Dreszczyk emocji, rywalizacja fair play, nowi koledzy i koleżanki to przygoda, którą polecam każdemu w mojej szkole. Zapraszam wszystkich do naszego klubu pływackiego, w szczególności najmłodsze uczennice i uczniów naszej szkoły do uprawiania pływania. Będziecie na pewno zdrowsi i mieli więcej sił do nauki. Póki co życzę wszystkim udanych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu”.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content