Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Światowy Dzień Życzliwości

Dnia 22.11 odbył się się w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z Panią Magdaleną Szczepańską przeprowadził konkurs na „Najbardziej rozśpiewaną klasę”. Klasy 4-8 zaprezentowały wybraną przez siebie piosenek w formie śpiewanej jako karaoke. Zespoły klasowe były oceniane przez jury w składzie: Pani Jolanta Burczak, Pani Natalia Grzybowska oraz Pan Wojciech Poznański. Punktowane były: strój, wykonanie, choreografia oraz dodatkowo zmiana tekstu na własny. Punkty wliczone zostały do „Klasy na medal”.

Zwycięzcami została klasa 7c, drugie miejsce ex aequo zdobyły klasa 7a i 4a, trzecie miejsce zajęli chłopcy z 6a. Gratulujemy !

Ponadto na dwóch długich przerwach uczennice klasy 7 prowadziły naukę tańców integracyjnych na hol główny.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content