Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Światowy Dzień Uśmiechu

Światowy Dzień Uśmiechu obchodzony jest w  pierwszy piątek października, ale do naszej szkoły zawitał 16 października, we wtorek. Mały Samorząd Uczniowski wpadł na pomysł, aby na drzwiach gabinetów w całej naszej szkole zawisły miłe sentencje dotyczące właśnie uśmiechu i uśmiechania się. W opracowywaniu przysłów i sentencji oraz ich rozwieszaniu pomogli nam nasi starsi koledzy z Samorządu Uczniowskiego. A my, „maluchy”, zorganizowaliśmy przyjazną pocztę, dzięki której na twarzach naszych kolegów i koleżanek oraz naszych Pań zagościł tego dnia UŚMIECH. Dodatkowo nasze sale przystroiliśmy pięknymi słoneczkami. Zobaczcie sami.


Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content