Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Sukces naszych uczniów!

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Jan Wojewodzic (klasa 6c) oraz Piotr Ziarnowski (klasa 5a) zajęli I miejsce w kategorii szkół podstawowych w Centralnym Finale 49 Ogólnopolskiego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego PTTK w Rumi.

Piotr i Janek wykazali się ponadprzeciętną wiedzą z zakresu geografii, krajoznawstwa, turystyki, topografii, zasad ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy.

Oprócz wymagającego testu wiedzy, chłopcy konkurowali również w konkurencjach z praktycznego udzielania pierwszej pomocy, rowerowym i kajakowym torze przeszkód, pomiarów terenowych, marszów na orientację i znajomości kultury kaszubskiej.

Serdecznie gratulujemy!

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content