Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Sukces naszych uczennic

W dniach 2 – 4 października 2020 r. w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Ogólnopolski Turniej Youth w Akrobatyce Sportowej. W Turnieju Youth wystartowały uczennice klasy 3C Natasza Kaczmarek i Julia Wrońska oraz uczennica klasy 8S Zuzanna Cieślak , zawodniczki Klubu MKS Polonia Świdnica, Natasza w kategorii Dwójki Kobiet Youth, Julia i Zuzia w kategorii Trójki Kobiet Youth.

Dwudniowa rywalizacja zaowocowała miejscami na podium, Natasza Kaczmarek zajęła II miejsce, a Julia Wrońska i Zuzia Cieślak III miejsce. Kolejne starty już 24 października 2020 r. na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze.

Prosimy o trzymanie kciuków.

Witaj i twórz!

Skip to content