Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Sukces naszych uczennic

W dniach 2 – 4 października 2020 r. w Łańcucie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Ogólnopolski Turniej Youth w Akrobatyce Sportowej. W Turnieju Youth wystartowały uczennice klasy 3C Natasza KaczmarekJulia Wrońska oraz uczennica klasy 8S Zuzanna Cieślak , zawodniczki Klubu MKS Polonia Świdnica, Natasza w kategorii Dwójki Kobiet Youth, Julia i Zuzia w kategorii Trójki Kobiet Youth.

Dwudniowa rywalizacja zaowocowała miejscami na podium, Natasza Kaczmarek zajęła II miejsce, a Julia Wrońska i Zuzia Cieślak III miejsce. Kolejne starty już 24 października 2020 r. na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze.

Prosimy o trzymanie kciuków.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content