Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

„(S)twórcze ręce” II A

Uczniowie klasy II A uczestniczyli w projekcie „(S)twórcze ręce”. Projekt ten organizuje parafia ewangelicko-augsburska w Świdnicy, a współfinansuje MKiDN w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Edukacja kulturalna. Dzieci w warsztatowy sposób poznawały niezwykłą świdnicką świątynię – najpierw wysłuchaliśmy kilku informacji na temat historii powstania Kościoła Pokoju, a następnie, posługując się mapami, wykonywaliśmy różne ciekawe zadania. Kolejną częścią zajęć było malowanie witraży. Dla większości dzieci było to pierwsze spotkanie z malowaniem na szkle. Dziękujemy serdecznie naszym warsztatowym opiekunkom – Pani Ani, Pani Marcie oraz Pani Lucynie – za wspaniały czas!

Witaj i twórz!

Skip to content