Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

SP 1 pomaga

Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia, zorganizowaliśmy zbiórkę darów dla potrzebujących. Akcja trwała tylko dwa tygodnie, a udało się zebrać ogromną ilość żywności i środków czystości. Pani Daniela oraz Pan Józef, którzy otrzymali paczki, nie kryli wzruszenia. Był to dla nich wspaniały prezent.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za przyniesione dary. Kolejny raz nasza społeczność szkolna udowodniła, że los innych nie jest nam obojętny.

W przygotowaniu i zaniesieniu paczek pomogli mi uczniowie klasy 8b Antoni Pieszczoch i Grzegorz Janiak oraz uczniowie klasy 8c Paulina Telesz, Filip Byczko, Szymon Kaczmarek i Miłosz Kałwak. Dziękuję bardzo!

Na Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący Nowy Rok życzę Państwu dużo radości i dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego oraz niosącego pokój błogosławieństwa Bożego.

Dorota Łopatowska

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content