Sklepik szkolny

W związku z powrotem dzieci do szkół zostaje wznowiona działalność sklepiku szkolnego.

Serdecznie zapraszam na bułki kajzerki oraz grahamki z sałatą, szynką drobiową, serem, rogale oraz drożdżówki z serem. Na ciepło polecam tosty z serem lub szynką – zawsze świeże.

Na drugie śniadanie proponuję dzieciom jogurt z granolą, mleczko bananowe, kubeczki owoców sezonowych (w okresie zimowym są to mandarynki i winogrona bezpestkowe), banany.

W sprzedaży są również zdrowe przekąski takie jak:  suszone i liofilizowane owoce, musy owocowe, orzechy, bakalie, batoniki z suszonych owoców, zbożowe batony.

Wszystkie chrupki są chrupkami kukurydzianymi, wielosmakowymi.

Do picia proponuję dzieciom wodę, soki owocowe oraz warzywne.

Skład słodyczy takich jak lizaki, cukierki mieści się w normach wymogów dotyczących zaopatrzenia sklepików szkolnych, ustalonych przez Ministra Zdrowia.

W sklepiku można się również zaopatrzyć w podstawowe artykuły szkolne.

Zapraszam

Izabella Lato