Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

RYMcerze – Nie zmarnuj swojego życia

07 stycznia br. w naszej szkole odbyło się spotkanie z RYMcerzami. Pod tą enigmatyczną nazwą kryje się dwóch młodych ludzi – Bęsiu czyli Łukasz Bęś i DJ Yonas czyli Jonatan Blank. Chłopaki opowiadali o tym jak wielkie spustoszenie w ich życiu zrobiły narkotyki i relacje z niewłaściwymi osobami. Bęsiu przez godzinę utrzymywał uwagę zebranych opowiadając o sobie w bardzo bezpośredni sposób. Swoim własnym przykładem pokazał, że to my kierujemy swoim życiem i tylko my możemy je zmieniać.

RYMcerze dali również popis raperski. Co ciekawe teksty ich utworów daleko odbiegają od typowych treści które można odnaleźć w rapie. Ich teksty nie zawierają wulgarnych słów i mówią o tym, ze jesteś panem swojego losu i wszystko zależy od Ciebie. To Ty decydujesz kom chcesz być.

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content