Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi
im. Tadeusza Kościuszki
w Świdnicy

Razem w Pełni Sprawni

W dniu 17 grudnia 2018 r. uczniowie z klasy 8a Grzegorz Gałczyński i Rafał Wiszniowski wraz z panią Katarzyną Moś  i rodzicami Panią Bernadetą i Radosławem Gałczyńskimi reprezentowali szkołę na finałowej gali filmowej, która była podsumowaniem projektu – ,,Razem w pełni sprawni.

Uczniowie znaleźli się o krok od zwycięstwa w  kategorii najlepszy scenariusz, w której to otrzymali nominację. Wrócili z dyplomami i uśmiechami na twarzy bogatsi o wiele doświadczeń związanych z warsztatami filmowymi, w których prężnie uczestniczyli i finalnie nagrali film pt.,,Tolerancja”. Dziękujemy również rodzicom Grzegorza za zaangażowanie i pomoc w trakcie realizacji zadań wynikających z projektu, a przede wszystkim ogromne brawa należą się  naszym zdolnym, młodym filmowcom.

Katarzyna Moś

Poleć ten wpis:

Facebook
WhatsApp
Email
Skip to content