Razem łatwiej

Informujemy, że Samorząd Województwa Dolnośląskiego uruchomił program zdrowotny  „RAZEM ŁATWIEJ” skierowany  do dzieży młodzieży w wieku 10-19 lat, które doświadczają smutku, samotności, myśli samobójczych czy też kryzysu psychicznego. Program ten będzie  realizowany do końca 2025 roku. W ramach programu został uruchomiony numer telefonu do rejestracji jego uczestników. Podczas rozmowy telefonicznej wykwalifikowany pracownik infolinii przeprowadzi triage diagnostyczny, który będzie oceniał potrzeby pacjenta oraz określał dalszą ścieżkę pomocy.

Wszyscy Państwo zaniepokojeni zachowaniem swoich dzieci możecie dzwonić pod bezpłatny numer +48 800 805 600 lub pisać na adres: razemlatwiej@cogitozdrowie.pl