Szkoła Podstawowa nr 1

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Tadeusza Kościuszki

w Świdnicy

lgog_1_cherby2

Pomóżmy Julce

Julia Płaza jest ujmującą sześciolatką ze Świdnicy. Pierwsze objawy choroby – atak padaczki – pojawiły się w lipcu 2018 roku. Po diagnostyce okazało się, że dziewczynka ma guza prawego płata skroniowego. Pooperacyjne badania histopatologiczne wykazały, że to glejak wielopostaciowy 4 stopnia. Julia jest w trakcie chemioterapii, zaplanowana jest również radioterapia.

Największą pasją Julii są konie, jeździła w szkółce jeździeckiej. Jest bardzo muzykalna – lubi śpiewać i tańczyć. Ogromną radość sprawia jej kontakt ze zwierzętami, uwielbia wycieczki i przebywanie na świeżym powietrzu. Julia ma dwuletnią siostrę Zuzię, z którą ma cudowny kontakt.

Poza ogromnym stresem związanym z chorobą córeczki, rodzina boryka się też z trudnościami finansowym związanymi z leczeniem. Same dojazdy do szpitala oddalonego o 280km pochłaniają dużą część domowego budżetu,  sporym wydatkiem są także niezbędne dla Julki leki. Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o wsparcie procesu leczenia. Zachęcamy do dokonywania wpłat na indywidualny numer subkonta Julii oraz do przekazania 1% podatku. Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy.

Fundacja ISKIERKA
Warszawa 02-047, Adama Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
71 1050 0099 6781 1000 1000 0765
1%  KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Julia PŁAZA”

Witaj i twórz!

Skip to content